Aktuality

zprávy a informace pro rodiče

Zápis pro školní rok 2021/2022

Vážení rodiče,

zveme Vás k zápisu pro školní rok 2021/2022.

Řádný zápis s odevzdáním potvrzených přihlášek proběhne v termínu od 03. - 12.05.2021.

Pro usnadnění a urychlení zápisu Vašeho dítěte do naší mateřské školy využijte elektronického předzápisu na webu: https://elektronickypredzapis.cz/materska-skola/p12pohadka, který bude spuštěn 12.04. - 10.05.2021.

Dále Vás program navede, jaké další kroky je potřeba podniknout (tisk vyplněné žádosti, návštěva lékaře) a v období řádného zápisu přijďte s vytisknutou žádostí, vyjádřením lékaře, rodným listem Vašeho dítěte a Vaším průkazem totožnosti do mateřské školy.

Tím, že všechny potřebné údaje budeme mít již k dispozici, a tím, že si také můžete zarezervovat čas, kdy k zápisu dorazíte, bude celý průběh zápisu komfortnější a mnohem rychlejší.

Žádost o přijetí můžete poslat také poštou, datovou schránkou a nebo vhodit přímo do poštovní schránky MŠ.

Kritéria přijetí jsou k dispozici ke stažení zde.

přeložit

translate / переводить / dịch

cs CS en EN ru RU uk UK vi VI