Aktuality

zprávy a informace pro rodiče

Registr zájemců do mateřských škol v Praze 12

 

Pro zájemce o umístění dítěte do státní MŠ v Praze 12 v městské části Praha 12 je kapacita mateřských škol již téměř zaplněna. V případě zájmu o mateřskou školu se registrujte přes registrační online formulář Registrace zájemců do MŠ v Praze 12 a v případě, že se uvolní místo, vás budeme kontaktovat dle pořadí v seznamu registrace.

 

V  садовій школах у нас в даний час немає місць для дітей. Зареєструвавши дитину Реєстрація бажаючих зарахувати дитиниу у дитячий садок в Празі 12, ви висловлюєте свою зацікавленість у зарахуванні дитини до садовій школі. Реєстрація не замінює зарахування до  садовій  школи, але на її основі ми повідомимо вас у разі звільнення місця y  садовій школі або в адаптаційній групі.

 

 

přeložit

translate / переводить / dịch

cs CS en EN ru RU uk UK vi VI