Kroužky - informace

Vážení rodiče, 

všechny kroužky jsou do konce školního roku zrušeny.  

Tanečky: všechny lekce se budou nahrazovat v příštím školním roce od září. Pokud budete chtít vrátit poměrnou částku za nedokončené lekce, napište paní učitelce Zuzaně Staré, e-mail: zuzana@tanstudio.cz.

Keramika: všechny lekce se budou nahrazovat v příštím školním roce od září. Pokud budete chtít vrátit poměrnou částku za nedokončené lekce, napište paní učitelce Haně Veckové, e-mail: veckova.hana@atlas.cz.

Flétna: během měsíce července bude všem vrácena na účet poměrná částka za lekce, které neproběhly.

Sportovní hry: všichni obdrželi informace od fy.Alotrie.

Angličtina Ohniváci a Havrani: poměrná částka za lekce se bude vracet, napište paní učitelce Janě Rendlové, e-mail: jrendlova@seznam.cz.

Angličtina Rybky a Žabky: poměrná částka za lekce se bude vracet, napište paní učitelce Lence Poštové: ltina.postova@seznam.cz.

 

Děkujeme za pochopení